Головне меню


1 июня 2014 г.


1 червня – свято «День захисту дітей»


В селі Дослідному це свято відбулося завдяки спонсору – Качору Сергію Васильовичу. Це добра, хороша людина. Жителі села його поважають. Це він закупив подарунки, призи для дітей села, солодощі, соки, печиво та солодку воду.

Для проведення свята Сергій Васильович запросив культпрацівника, режисера клубних заходів, нині пенсіонер - Степаненко Тамару Зіновіївну. Вона підготувала програму проведення свята: пісні, вірші, міні постанови, ігри, конкурси та вікторини, конкурс малюнка на асфальті, танець на роликах та змагання. Також був запрошений відео оператор Савчук Віктор Іванович, який знімав всі події в залі та на площі. Не обійшлося і без діджея - Гончаренко Володимир грав веселі залихвацькі музики.

Розпочалось свято о 9 годині ранку. На жаль Клубу в селі Дослідне немає вже багато років, та ще й вимкнули електрику і погода буда пахмурна. Тому свято довелося проводити в приміщенні колишньої їдальні, без вікон та дверей... Але приміщення вбрали різнокольоровими кульками та стрічками, над входом майорів жовто-блакитний стяг нашої Батьківщини. Сергій Васильович забезпечив електропостачання від бензинового агрегату, тому свято розпочалося вчасно.

Почали свято з покладання квітів біля пам'ятника загиблих воїнів у ВВВ. На свято зійшлося багато жителів села - мами, батьки, бабусі та дідусі.


Спочатку пролунав гімн України. Діти співали разом з дорослими, а потім висловили власну думку стосовно спокою на нашій землі: "Нам треба Мир! і не потрібна війна", "Україна не ділима! Україна єдина!".
Після вітання та концертної програми були веселі ігри.


Всім дітям роздали подарунки та ласощі, ніхто не залишився без уваги. Зморені, але радісні й веселі діти розбіглися по домівках о 15 годині.

Від імені жителів села Дослідне висловлюємо подяку Степаненко Т.З., Савчуку В.І., Гончаренко В. за участь у проведенні свята "День захисту дітей". Особлива подяка спонсору проведення цього свята, жителю нашого села, депутату Березанської сільради - Качору Сергію Васильовичу. Він молодий підприємець-будівельник, яких багатьом жителям села забезпечує робочі місця, особливо молоді. Він спонсує будівництво церкви в нашому селі, розвиває футбольну команду села; спонсор ремонту дитячого садка та дитячого майданчика. Взимку, під час ожеледиці, коли позривало електричні проводи від великої кількості льоду - Сергій Васильович згуртував бригаду, щоб відбити від льоду електромережу до села, та відігрівав працюючих чаєм та бутербродами.

Добрих діл у Сергія Васильовича багато. Він взагалі чуйна, хороша, добра душею людина. Завжди усміхнений та веселий. Дай Боже більше таких завзятих підприємців. Щоб в селі з'явився Клуб, медпункт, розвивався спорт. Щоб наші діти мали змогу розважатися і в нашому селі!


Щоб був мир на землі.
Щоб раділи діти, сонечком зігріті.
Хай всім буде кольорово!